top of page
ОСВІТНЯ  ПРОГРАМА

Різновікова група дітей раннього та молодшого віку

2_page-0001.jpg

Група дітей старшого дошкільного віку

1_page-0001.jpg
3_page-0001.jpg

Впроваджуємо базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) - Державний стандарт дошкільної освіти.
                    1. Напрямок "Особистість дитини" 
Будь-яка діяльність дитини сприяє особистісному зростанню, збагаченню знань про навколишній світ, формуванню життєвих навичок.

 

              2. Напрямок "Дитина в сенсорно-пізнавальному світі" 
Предметно практична діяльність дітей передбачає з допомогою дорослого чи самостійно реалізовувати творчі задуми з перетворення об’єктів довкілля, використовувати різні об’єкти, матеріали.


 

              3. Напрямок "Дитина в природному довкіллі" 
Формування в дітей природно-екологічної компетенції - це здатність дитини до доцільної поведінки в різних життєвих ситуаціях, емоційно - ціннісне ставлення до природи, знання її законів. 

              4. Напрямок "Гра дитини" 
Саме ігрова діяльність є базовою для всіх інших компетенцій. Серед складників результату дошкільної освіти гра посідає чільне місце. Вона залишається головним інструментом формування досвіду дитини, важливим засобом формування її фізичних, інтелектуальних, емоційних та моральних навичок. 

              5. Напрямок "Мовлення дитини" 
Мовлення є стрижнем усіх інших видів діяльності у яких дитина використовує мову та мовлення для розв’язання величезної кількості завдань.

              6. Напрямок "Дитина в соціумі" 
Соціально- громадянська компетентність - це здатність до прояву особистісних якостей, соціальних почуттів, любові до батьківщини: готовність до посильної участі в соціальних подіях, що відбуваються в дитячих осередках, суспільстві

              7. Напрямок "Дитина у світі мистецтва" 
Головною метою мистецької освіти є насамперед гармонійний розвиток особистості, формування цілісного ставлення до краси, загальної культури, що є основою моральності, а також творчого підходу до життя.

bottom of page